• Logopedyczny Konkurs Plastyczny

• 10.06.2018 18:52
      •  W dniu 23.04.2018r. dzieci z oddziału przedszkolnego „0” wzięły udział w XXVIII Ogólnopolskim Logopedycznym Konkursie Plastycznym „Czy na wady nie ma rady?”.
      •   W dniu 23.04.2018r. dzieci z oddziału przedszkolnego „0” wzięły udział w XXVIII Ogólnopolskim Logopedycznym Konkursie Plastycznym „Czy na wady nie ma rady?”. W ramach konkursu należało przygotować pracę plastyczną w oparciu o literaturę Jana Brzechwy, służącą wzbogacaniu słownictwa i poszerzaniu kompetencji językowych dziecka, a także przedstawiającą – w sposób humorystyczny – ludzkie wady.

Przygotowanie prac poprzedziło wspólne wysłuchanie wybranych wierszy oraz omówienie przedstawionych w nich wad. Następnie pod czujnym okiem opiekunów – wychowawczyni Bernadety Stukan oraz logopedy Alicji Wieczorek – powstały przepiękne prace, ilustrujące wiersze „Samochwała”, „Skarżypyta” oraz „Leń”.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w drugiej połowie maja – trzymajmy kciuki za naszych małych artystów!

Alicja Wieczorek