• Podsumowanie akcji UNICEF

• 10.05.2018 10:57
      •   Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Rodzice!
        W dn. 23.01.2018r. udało nam się zebrać 647 zł, które pod koniec marca trafiły na konto UNICEF.
      • Darczyńcy z Polski przekazali łącznie niemal 5 mln zł. Wśród Darczyńców były osoby indywidualne, placówki edukacyjne oraz Kancelaria Prezesa Rady Ministrów. Za tę kwotę UNICEF kupił ciepłą odzież zimową, opał, koce i zapewnił ogrzewanie w szkolnych klasach w Syrii (dane na podstawie www.unicef.pl).

Dziękujemy wszystkim, którzy wspomogli nas w realizacji tego szczytnego celu  smiley

Alicja Wieczorek
                                                                                                       Koordynator akcji „Spraw, aby dzieci z Syrii przetrwały zimę”