• WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA

• 17.06.2019 13:27
      • W dniu 22.01.2019r. w Zespole Szkół w Cewicach odbyła się akcja "adopcji" laleczek wykonanych przez uczniów, w ramach akcji WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA.
      • Lalki zostały zaadoptowane zarówno przez rodziców, nauczycieli jak i uczniów szkoły. Było to podsumowanie działań związanych z akcją, które miały miejsce od listopada 2018r. Przeprowadzono szereg zajęć tematycznych, których celem było przybliżenie uczniom kwestii dostępu do szczepień w róznych krajach świata oraz konsekwencji ich braku. Uczniowie z ogromnym zainteresowaniem brali udział w zajęciach, zadawali pytania, sami prowadzili dyskusje. Wszyscy - uczniowie, nauczyciele i rodzice - uznali, że to niezwykle ważna i potrzebna akcja oraz wyrazili chęć w dalszym wspieraniu inicjatyw UNICEF Polska.

Alicja Wieczorek