• Tydzień Profilaktyki

• „Dbam o siebie + dbam o innych = jestem szczęśliwy!”
            Poniedziałek 24.04. - kolor niebieski i zielony.W tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Autyzmu. Uczniowie na lekcjach ze swoimi wychowawcami obejrzą krótkie filmy o autyzmie, wezmą udział w dyskusji (w klasie, z wychowawcą) nt. życia osób z autyzmem (ich codzienne problemy i trudności oraz jak wspierać na co dzień osoby z autyzmem).

• Ogólnopolski Turniej BRD

• Nasi uczniowie wzięli udział w Ogólnopolskim Turniju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Organizatorem finału gminnego był Zespół Szkół w Cewicach.

Szkołę reprezentowały uczennice z klasy 6a i 6b: Zuzanna Janowicz, Karina Szuta i Oliwia Mielewczyk.
            Bardzo pomocne były Oliwia Klejna i Małgosia Puzdrowska, które zajęły się losowaniem numerów startowych i rozłożeniem przeszkód na torze rowerowym.

Trzeba było wykazać sie znajomością przepisów ruchu drogowego oraz sprawnością w pokruszaniu się na rowerze. Na szczęście pogoda dopisała i część praktyczna okazała się prawdziwą przygodą.