• Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań

• W całej Polsce trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Podstawową formą udziału w spisie jest samopis internetowy. Wystarczy wejść na stronę www.spis.gov.pl i wypełnić elektroniczny formularz. Na tej stronie podany jest również numer telefonu na infolinię, gdzie można uzyskać dodatkowe informacje lub dokonać spisu przez telefon. Udział w spisie jest obowiązkowy i obejmuje wszystkich mieszkańców.

• Światowy Dzień Zdrowia i Pracownika Służby Zdrowia

• Światowy Dzień Zdrowia obchodzony jest pod hasłem Building a fairer, healthier world - Budowanie sprawiedliwszego i zdrowszego świata dla wszystkich (https://www.who.int/campaigns/world-health-day/2021). W tym roku uwaga zwrócona jest na konsekwencje ekonomiczne oraz społeczne będące efektem panującej pandemii. Dziękujemy wszystkim, którzy każdego dnia ratują zdrowie i życie innych!

• The Big Challenge

• Drodzy uczniowie!
            Już wkrótce kolejna edycja międzynarodowego konkursu języka angielskiego THE BIG CHALLENGE. W tym roku konkurs odbędzie się w dniach 12 -16 kwietnia. Wszystkich chętnych informuję, że w tym roku  formą zadeklarowania swojego udziału jest wpłata 12 zł. na konto Rady Rodziców (42 9324 1018 0023 4391 2000 0010) do 25 lutego 2021r. ( z dopiskiem: The Big Challenge ).
            Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o samym konkursie, zachęcam do odwiedzenia strony https://www.thebigchallenge.com  Ponadto, ze względu na epidemię COVID-19, organizatorzy konkursu na tej samej stronie stworzyli aplikację ENGLISH EVERY DAY. Dzięki niej możecie mieć codzienny kontakt z językiem angielskim w formie zabawy, a przy okazji w prosty i przyjemny sposób szlifować swoje umiejętności i przygotować się do konkursu. Spróbujcie sami i zobaczcie jakie to proste!
            Czekam na zgłoszenia i pozdrawiam!
            Iwona Dołębska

• Kondolencje

• „Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych...”

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 14 grudnia 2020 r. w wieku 57 lat odszedł od nas wybitny nauczyciel historii, niezwykły pedagog i wychowawca kilku pokoleń, wieloletni dyrektor szkoły w Cewicach, wspaniały człowiek... Rodzinie i Najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia...

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy i Uczniowie Zespołu Szkół w Cewicach.

Pogrzeb Ś.P. Ryszarda odbędzie się w środę, 16.12.2020 r., o godz. 14:00 w Białogardzie.

• Drodzy Państwo!

Rozporządzenie Ministerstwa Edukacji Narodowej z dnia 24 listopada 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, dopuszcza możliwość prowadzenia kształcenia sportowego w formie stacjonarnej w oddziałach sportowych. Jeżeli chcieliby Państwo skorzystać z zajęć sportowych dla uczniów na terenie szkoły, proszę skontaktować się z wicedyrektorem szkoły p. Jarosławem Pruskim.

• Zespół Wychowawczy

•  ZW zaprasza chętnych uczniów klas 0 – VIII
            do udziału w konkursie plastycznym o tematyce profilaktycznej:

„MOJE ZDROWIE = MOJE ŻYCIE”
            .