• Wycieczka klasy IV i VB do Gdańska

• W piątek 22 października uczniowie z klasy 5b i 4 wraz z wychowawcami - panią -Jolantą Mielewczyk i panią - Iwoną Dołębską oraz panem Marianem Gembel i rodzicami - panią - Justyną Puzdrowska, Karoliną Jóźwikowską, oraz Anną Wierzbowską, wybrali się na wycieczkę do Ośrodka Kultury Morskiej w Gdańsku . Uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w lekcji poglądowej na temat ratownictwa morskiego- sposobów wzywania pomocy, zasad postępowania podczas akcji ratunkowej na morzuPo skończonej lekcji, dzieci korzystały z sali interaktywnej, która była największą atrakcją. Musieli w szybkim tempie założyć kamizelkę ratunkową, zjechać rękawem ewakuacyjnym. Po zajęciach udaliśmy się na spacer po najstarszych ulicach Gdańska , dzieci miały możliwość zobaczyć niektóre zabytki Gdańska . W powrotnej drodze, odwiedziliśmy McDonald’s- wszyscy byli bardzo głodni i trochę zmęczeni, ale radośni .Wycieczka była udana, pogoda wyśmienita - słonko pamiętało o cudownych dzieciakach z Zespołu Szkół w Cewicach. Kochani dziękujemy dzieciom za ich postawę i zachowanie , rodzicom za opiekę i uśmiech, Panu Marianowi za czujność i pogodę ducha.

Wychowawcy klas: Jolanta Mielewczyk i Iwona Dołębska