• Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - eliminacje powiatowe

• Uczennica klasy 8a Dagmara Linsztedt zajęła 1. miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" i będzie reprezentować powiat lęborski w finałach wojewódzkich.

Trzeba było wykazać się niebywałą wiedzą pożarnicza i pokonać rywali ze wszystkich szkół, rozwiązując testy i w odpowiedziach ustnych.

Brawo Dagmara

• Dyskoteka

• Dyskoteka, pierwsza po przerwie pandemicznej. Samorząd Uczniowski, wraz z opiekunem p. Janem Niedźwieckim postanowili i zrobili. Wszyscy znakomicie się bawili. Zarówno młodsi (kl. I - III), jak i starsi. Nawet wspólnie, co widać na załączonych obrazkach

• Konstytucja 3 Maja

• Zbliża się rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Już dziś mogliśmy wrócić do XVIII wieku, dzięki występom naszych młodych artystów. Kiedy słyszymy hymn RP, możemy cieszyć się pokojem i suwerennością, ale nie zawsze tak było.

Dziękujemy pani Bożenie Trojan, Barbarze Selonke, Iwonie Nastały za przygotowanie wspaniałego spektaklu.

• Dzień Ziemi

• Z niewielkim opóźnieniem klasy młodsze przedstawiły montaż słowno- muzyczny z okazji Dnia Ziemi.

"Kto nie myśli o zwierzętach, temu spuchnie lewa pięta " takie, i inne hasła usłyszeliśmy w inscenizacji w wykonaniu uczniów z klas drugich.

Pierwszaki, z kolei wystąpiły z wierszykiem " Wandale".

Klasy trzecie przybliżył uczniom historię ustanowienia święta oraz problemy związane z ekologią.

Na zakończenie wszyscy zaśpiewali wesołą piosenkę " Zielony dom"